Меню
Your Cart

Постійно діюча знижка 15%

Заправка картриджів в Києві

Заправка картриджів в Києві

Якщо Вас вже не влаштовує те, як друкує Ваш принтер, і Ви розмірковуєте про те, що настав час придбати новий картридж - не варто поспішати, його можна просто заправити.

Якщо заправка виконана професійно, якість друку не поступатиметься новому. А ось економія в засобах досить суттєва - адже заправка картриджів зазвичай обходиться в 10-15 разів дешевшою, ніж покупка нових!

У процесі роботи механізм картриджа зношується, що призводить до необхідності заміни деяких деталей таких як фотобарабан, магнітний вал, дозуюче лезо, вал первинного заряду та інші.

Процедура заміни таких деталей із заповненням тонера називається відновлення картриджа. Якщо при друку з'явилися чорні смуги, крапки, плями або інші дефекти, це свідчить про те, що настав час ремонтувати картридж. Заправка картриджів – по суті досить складний і відповідальний процес, що вимагає професіоналізму та досвіду для того, щоб досягти відмінного результату.

Висока кваліфікація майстрів-заправників та відпрацьована роками технологія, перевірені на практиці якісні витратні матеріали та досвід роботи понад 20 років – гарантія якості виконуваних нами робіт.