Меню
Your Cart

Постійно діюча знижка 15%

Заправка картриджів

Заправка картриджів

Заправка картриджів у Рітал – висококласний сервіс та доступна ціна!

Сучасні принтери та МФУ настільки потужні, що можуть покрити запити навіть найбільших офісів та компаній. Але, який би не був апарат, після певного часу він не зможе повноцінно виконувати основне призначення.

Такі зміни часто не означають поломку, лише сигналізують про те, що потрібна заправка картриджів відповідним тонером. З цим завданням допоможуть впоратися кваліфіковані майстри з Ріталу. Вони гарантують професійний підхід та оперативне вирішення проблеми.

Що входить до послуги?

Компанія використовує технологію, яка роками вироблялася практично. Вона підходить для будь-яких моделей принтерів та БФП, і показує високу ефективність на практиці. Суть полягає у виконанні цілого комплексу робіт:

• діагностики друкувального пристрою;

• перевірки стану деталей;

• визначення кількості барвника;

• очищення комплектуючих від пилу та залишків тонера;

• введення у відсік тонера;

• перевірки якості заправки за допомогою друку контрольного зразка.

Якщо фахівці помітять, що картридж вже неодноразово заправлявся, вони можуть зазначити необхідність повного відновлення. У деяких випадках також може знадобитися заміна деталей, які зносилися, змащення вузлів і перепрошивка.

Будь-яку з цих робіт майстри виконують на найвищому рівні, що гарантує безперебійну роботу принтера загалом. Додатковою перевагою стане можливість вибору способу обслуговування. Заправка принтера може здійснюватись у сервісному центрі (у Києві, на Подолі) або на виїзді. У другому випадку майстер приїжджає за вказаною адресою вже за кілька годин. Він бере з собою всі необхідні інструменти та тонер відповідного відтінку. Крім того, клієнти можуть замовити заправку картриджа з доставкою. Компанія відправить кур'єра, який забере пристрій та привезе назад.

Від чого залежить вартість заправки картриджів?

Це одне з найпоширеніших питань, які ставлять клієнти. Компанія Rital дотримується прозорої цінової політики, яка передбачає доступні ціни на послуги. Кожен клієнт може розраховувати на вартість від 200 грн., що є відносно недорогим показником для Києва. Остаточна вартість заправки картриджа залежить від кількох факторів:

• модель принтера чи БФП;

• складність робіт;

• потреба у додаткових послугах;

• стан картриджа.

Компанія також пропонує знижки та акції, які дозволяють суттєво економити на послугах.

Чому варто вибрати компанію Рітал?

Головною нашою метою є забезпечення найкращого сервісу, який дозволяє швидко та якісно відновити роботу будь-якого принтера. Для цього ми маємо все необхідне. Майстри використовують перевірене обладнання та комплектуючі від відомих американських брендів (UniNet та StaticControlComponents). А багаторічний досвід роботи дозволяє помічати навіть найменші збої і акуратно усувати їх, не порушуючи конфігурацію.

Крім цього, Рітал гарантує низку додаткових переваг:

• можливість заправки картриджів на виїзді;

• професійна консультація;

• дбайливе ставлення до техніки;

• робота з будь-якими моделями принтерів (у тому числі Samsung, Canon, Brother, HP, Xerox та інші).

Сама процедура зазвичай займає близько 15 хвилин, що також дуже вигідно для клієнтів. Замовити послугу просто. Якщо потрібно заправити картридж, просто зателефонуйте менеджерам та погодьте умови співпраці. Для тих, кому зручніше оформляти замовлення онлайн, передбачено спеціальну форму на сайті. Послуги доступні для всіх районів Києва, у тому числі Борщагівки, Оболоні, Лук'янівки, Куренівки, Петрівки та інших.