Меню
Your Cart

Постійно діюча знижка 15%

Виїзд кур'єра
Наш кур'єрска служба швидко доставить заправленний картридж
Знижка 15%
Приносьте картриджі на заправку, і гарантоовано отримуйте знижку
Гарантія якості
Професіоналізм майстрів і гарантія якості на всі роботи
Платники ПДВ
Готівковий та безготівковий розрахунок для юридичних та фізичних осіб

Категорії

Заправка картриджів у Рітал – висококласний сервіс та доступна ціна!Сучасні..
Ремонт принтерів та БФП в Рітал – професійна послуга за доступною ціною!При..
На сьогоднішній день виробники друкарської техніки не зацікавлені в тому, щ..
Першопрохідні кртриджі..

Заправка картриджів в Києві

Компанія Рітал – висококласне сервісне обслуговування офісної техніки будь-яких видів!
Оргтехніка є надійним помічником у виконанні повсякденних завдань, пов'язаних із роздрукуванням та обробкою документів. Саме тому без неї не обходитися жоден офіс, а деякі користувачі навіть купують техніку для домашнього використання. Але, хоч би яким якісним був пристрій, він має певний ресурс.
Коли він закінчується, трапляються різні збої та поломки. У таких ситуаціях на допомогу готові прийти досвідчені майстри компанії "Рітал". Вони проведуть ретельну діагностику та зможуть визначити, коли потрібна заправка картриджів, а коли необхідно виконати більш серйозне втручання (прошивку, ремонт чи відновлення). Будь-яка з цих проблем легко усувається фахівцями у найкоротший термін.
Які послуги пропонує Рітал?
Компанія спеціалізується на комплексному обслуговуванні принтерів та МФУ всіх відомих моделей, тому зможе підібрати ефективне рішення для кожного клієнта. Майстри зможуть усунути застрягання паперу, визначити причину відсутності тексту та появи плям на аркушах, а також вказати на необхідність профілактичних заходів. Розібравшись із причиною, вони можуть запропонувати одну з таких послуг:
• заправка картриджів принтерів та БФП;
• діагностика вузлів пристрою;
• ремонт принтерів;
• відновлення друкарських пристроїв;
• прошивка принтерів та картриджів;
• заміна деталей (у тому числі чіпів, дозуючих лез, магнітних валів, фотобарабанів тощо);
Найбільш поширеною з них є заправка картриджів принтерів та БФП. Ця процедура повинна виконуватися на регулярній основі, оскільки безпосередньо залежить від швидкості витрати барвника. У разі досягнення критичних позначок відсік повинен акуратно наповнюватися тонером відповідної марки та відтінку.
Більшість виробників зацікавлені в тому, щоб після друку певної кількості сторінок користувач повністю змінював картридж. Для цього вони встановлюють спеціальний чіп, що блокує роботу пристрою. Проте, заміна картриджа після кожного циклу заправки обходиться у досить велику суму, що створює додаткові труднощі. Майстри з Ріталу здатні вирішити і цю проблему. Вони мають достатньо знань, щоб акуратно заправити картридж без порушення конфігурації. Для цього вони використовують спеціальні інструменти та якісні розхідники, які повністю відповідають характеристикам заводського тонера. Така заправка принтера не лише відновить повноцінну роботу принтерів, а й допоможе заощадити кошти.
Як працюють професіонали з Ріталу? Досвідчені спеціалісти компанії забезпечують професійний підхід до роботи. Він полягає в тому, що майстри мають достатньо досвіду для вирішення завдань будь-якої складності, а також добре розуміються на конструкції пристроїв усіх відомих виробників. Це можуть бути принтери Samsung, HP, Brother, Xerox, Canon та інші моделі.
Будь-яку з них працівники ретельно оглядають, а у разі виявлення проблеми використовують такий алгоритм дій:
• визначають спосіб усунення збою (заправлення картриджа, прошивка принтера, відновлення, заміна деталі тощо).);
• узгоджують із клієнтом деталі;
• виконують роботи (за часом можуть займати від 15 хвилин до кількох годин);
• перевіряють якість.
У разі успішного тестування, апарат повертається клієнту. Ще однією особливістю співпраці з нами є можливість вибору одного із трьох варіантів співпраці. Пропонуємо сервісне обслуговування принтерів та БФП у майстерні на Подолі (Київ), з доставкою або на виїзді.
Перший варіант – це стандартний процес, коли клієнт приносить пристрій на ремонт чи заправку до сервісного центру. Другий варіант передбачає доставку зламаних апаратів у майстерню та назад клієнту. Третій варіант співробітництва забезпечує можливість ремонту або заправлення картриджів вдома або в офісі.
Які переваги набувають клієнти Ритал?
У Києві працюють десятки сервісних центрів, які пропонують обслуговування офісної техніки. Але, далеко не всі можуть похвалитися таким підходом, як Ритал. Компанія надає послуги понад 20 років і за цей час спромоглася допомогти сотням клієнтів, які відзначили високий професіоналізм співробітників. Серед додаткових переваг можна виділити:
• використання відпрацьованої роками технології; • висока кваліфікація майстрів; • застосування новітніх інструментів та обладнання;
• використання якісних матеріалів (від відомих брендів UniNet та StaticControlComponents);
• доступні ціни. Окрім цього, у нас проста процедура замовлення. Якщо потрібна прошивка, ремонт або заправка картриджів, просто заповнюйте заявку на сайті або телефонуйте. Ми забезпечимо вирішення вашої проблеми у найкоротші терміни. Сервіс доступний для всіх районів Києва, включаючи Борщагівку, Куренівку, Лук'янівку, Солом'янку, Оболонь, Святошин та ін.