Заправка картриджів у Києві

Сервісний центр Рітал

Якщо Вас вже не влаштовує те, як друкує Ваш принтер, і Ви роздумуєте про те, що пора придбати новий картридж - не варто поспішати, його можна просто заправити. Якщо заправка виконана професійно, то якість друку не поступатиметься новому. А ось економія в засобах досить суттєва - адже заправка картриджів зазвичай обходиться в 10-15 разів дешевше, ніж покупка нових! В процесі роботи механізм картриджа зношується, що призводить до необхідності заміни деяких деталей таких як фотобарабан, магнітний вал, дозуюче лезо, вал первинного заряду і ін. Процедура по заміні таких деталей із заповненням тонера називається відновлення картриджа. Якщо при пресі з'явилися чорні смуги, точки, плями або інші дефекти, це говорить про те, що прийшов час ремонтувати картридж. Заправка картриджів - за своєю суттю досить складний і відповідальний процес, що вимагає професіоналізму і досвіду для того, щоб досягти відмінного результату.
Александр / 09.01.2021
Очень качественная заправка картриджей!..
Василий / 05.01.2021
Ремонтировал здесь принтер, остался очень доволен. Сделали за два дня, рассказали в чем была проблема, и обошлось не дорого. Рекомендую!..
Марина / 15.12.2020
Как всегда на высшем уровне! Приехала, подождала 20 минут - и все готово. Заправляю здесь картриджи не первый год - всегда все супер...
Анатолий / 09.11.2020
Кроме того, что все качественно, еще и удобно - парковка на территории, не нужно искать где приткнуться...
Николай / 14.10.2020
Качественно заправили картридж, быстро и не дорого. Остался доволен...