Новини

Про заправку картриджів
Принтери стали невід'ємною частиною практично будь-якій галузі життя. Роздрукувати документи, навчальні матеріали, зображення, схеми або оголошення - необхідність, яка з різною періодичністю, але вини..
Інструкція по заправці картриджів
Також Ви можете заправити картридж самостійно.Для цього необхідно виконати наступні дії:1. Придбати тонер.Купити тонер можна в спеціалізованому інтернет-магазині, наприклад https://zetashop.com.u..
Canon і Ninestar врегулювали суперечку з приводу картриджів в США
Canon и Ninestar врегулювали суперечку з приводу картриджів в СШАCanon и Ninestar вирішили свій незакінчений позов в Окружному суді США Центрального округу Каліфорнії.17 вересня 2020 року компанія Can..
Чому сиплеться тонер з картриджа, з'являються смуги і як це виправити
11 ЯНВ. 2021 Г. Просипання тонера з картриджа - це проблема для багатьох користувачів лазерних принтерів. Випадаючий тонер може засмітити принтер, забруднити одяг і залишати смуги на роздруківках..

Сервісний центр Рітал

Тільки якісені матеріали!

Тільки професійні майстри!

Александр / 09.01.2021
Очень качественная заправка картриджей!..
Василий / 05.01.2021
Ремонтировал здесь принтер, остался очень доволен. Сделали за два дня, рассказали в чем была проблема, и обошлось не дорого. Рекомендую!..
Марина / 15.12.2020
Как всегда на высшем уровне! Приехала, подождала 20 минут - и все готово. Заправляю здесь картриджи не первый год - всегда все супер...
Анатолий / 09.11.2020
Кроме того, что все качественно, еще и удобно - парковка на территории, не нужно искать где приткнуться...
Николай / 14.10.2020
Качественно заправили картридж, быстро и не дорого. Остался доволен...