Принтери стали невід'ємною частиною практично будь-якій галузі життя. Роздрукувати документи, навчальні матеріали, зображення, схеми або оголошення - необхідність, яка з різною періодичністю, але виникає у кожної людини повсюдно. Не секрет, що виробники левову частину доходу отримують від продажів витратних матеріалів. Заправка картриджів більшістю компаній не передбачена, але купувати щоразу новий - занадто дороге задоволення. Наша компанія дозволить вам підтримувати працездатність оргтехніки на високому рівні, своєчасно і якісно виконуючи заправку картриджів.

Переваги заправки картриджів

Заправка картриджів в Києві популярний сервіс, який дозволяє в максимально стислі терміни повернути функціональні можливості принтера, забезпечуючи безперебійність роботи підприємства, магазину, офісу, медустанови.

До переваг послуги можна віднести:

* Економія - ціна оригінального картриджа встановлена на рівні половини вартості техніки. Витрачати такі гроші через кожні 2-3 тис. копій - недозволена розкіш. Заправка картриджів в Києві дозволить скоротити статтю витрат на обслуговування принтерів і МФУ, отримуючи незмінно якісний друк;

* Оперативність - заправка картриджа в Києві проходить в середньому за 15-20 хвилин, на відміну від витрати декількох днів на поїздки в фірмові магазини, замовлення і установку нового картриджа;

 * Екологічність - відсутність необхідності займатися утилізацією відпрацьованого картриджа, яка вимагає дотримання певних правил і стандартів.

Таким чином, заправка картриджа - це не дорогий, цивілізований і швидкий спосіб використовувати ресурси офісної техніки раціонально, економно, постійно.

Замовити заправку картриджа в нашій компанії

Для того щоб заправити картридж Ви можете приїхати в наш сервісний центр, розташований на Подолі або викликати кур'єра, який забере картридж на заправку, а після його заправки поверне назад.

Заправити картридж в Києві тільки на перший погляд досить проста задача, яка полягає в засипці порошку тонера всередину пристрою. Насправді, якісна заправка включає в себе:

* Діагностику з метою визначення подальших робіт - заправка або відновлення;

* Розбирання картриджа;

* Чистка внутрішніх елементів від відпрацьованого тонера;

* Заправка картриджа тонером;

* Змащення шестерень, збірка картриджа;

* Перевірка друку, демонстрація результату роботи замовнику.

Кваліфіковані майстри виконують всі роботи швидко і якісно, не віднімаючи часу клієнта. Заправляємо пристрої будь-якої фірми: Brother, Canon, HP, Oki, Samsung, Xerox. У місті Київ заправка картриджів нашою фірмою стане оптимальним рішенням, що дозволяє отримувати якісний сервіс за прийнятною ціною.

Для замовлення послуги просимо телефонувати до нас за вказаними на сайті номерами телефонів.