Canon и Ninestar врегулювали суперечку з приводу картриджів в США

Canon и Ninestar урегулировали спор по поводу картриджей в СШАCanon и Ninestar вирішили свій незакінчений позов в Окружному суді США Центрального округу Каліфорнії.

17 вересня 2020 року компанія Canon подала скаргу в Окружний суд США на Ninestar Corporation, Ninestar Image Tech Limited и Ninestar Technology Company, Ltd. (сумісно іменовані «Ninestar») за припущене порушення патентів Canon №№ 9 851 688; 9,857,766; 10,620,582; 10,712,709; и 10,712,710.

5 січня 2021 року компанія Canon опублікувала на своєму веб-сайті заяву, в якій говорилось: "Щоб вирішити судовий процес, Ninestar погодилась припинити виробництво, використання, продаж і просування в США, а також імпорт в США картриджів з тонером, які Canon звинуватила в порушенні".

Протягом 24 годин після заяви Canon Ninestar випустила прес-реліз, в якому говорилося про те ж, що і в повідомленні Canon, але з одним важливим доповненням. Ninestar додала слова "без визнання будь-яких правопорушень" та "вирішити мирним шляхом", так що їх заява свідчить: "Не визнаючи будь-яких правопорушень, щоб мирним шляхом вирішити судовий процес, Ninestar погодилася припинити створення, використання, продаж і просування в США і імпорт в США картриджів з тонером, які Canon звинуватила в порушенні".

Один галузевий оглядач в США зв'язався з RT Media і сказав: "Це помста з боку Canon після того, як Canon зазнала великої поразки 20 квітня проти кількох гравців вторинного ринку, включаючи Ninestar, а також Aster, Print-Rite, LD Products і The Supplies Guys". Він також додав: "Цілком можливо, що подача заявки від 17 вересня є одним з варіантів", які, за словами Canon, вона може вибрати.

Обидві сторони категорично заявили, що подальші деталі мирової угоди є конфіденційними.