Під час Covid-19 ми зіткнулися з багатьма труднощами, одна з яких – віддалена робота та потреба у папері для друку. Ці питання дуже важливі, і для того, щоб все пройшло успішно, вам потрібен принтер, що добре працює. Згідно з відгуками, найкращим принтером для роботи є Canon PIXMA TR8550. Сьогодні багато принтерів оснащені Bluetooth та сенсорним екраном, але в цьому принтері є і те, й інше, і можливість підключення по Wi-Fi, а також п'ять картриджів із чорнилом для підвищення якості друку. Компанія Canon, відома своїми фотоапаратами, також подбала про наявність входу для SD-карт. Canon PIXMA TR8550 оснащений 4,5-дюймовим сенсорним екраном, що робить його набагато простіше та зрозумілішим для читання, тим самим роблячи цей принтер найкращим для покупки.

Однак у нього є деякі недоліки. Наприклад, двосторонній друк може бути набагато повільнішим, ніж у інших принтерів, на передній панелі принтера немає USB-порту, що дивно, враховуючи, що майже всі сучасні принтери оснащені ним. Картриджі коштують дорожче, якщо ви потребуєте заміни. З іншого боку, якщо ви не задоволені цим принтером, то будьте впевнені, що Canon нещодавно випустив два нові бездротові струменеві фотопринтери "все в одному" в рамках своєї лінійки PIXMA MG.

Цей принтер оснащений неймовірною технологією FINE, що дозволяє отримувати відбитки найвищої якості. Він постачається із шістьма резервуарами для чорнил, які можна замінити, не порушуючи роботу інших резервуарів. Також в комплект входять програми, такі як Air print, які можуть підключатися до принтера, роблячи друк швидкої та легкої.Це означає, що не потрібні драйвери, програмне забезпечення та, найголовніше, жодних кабелів. Цей принтер не може бути кращим. Неправильно. Цей принтер також підтримує хмарний друк, тому якщо у вас є пристрої Apple, ви можете друкувати безпосередньо з соціальних мереж, таких як Twitter або Facebook, або навіть використовувати Dropbox. Він також підтримує високошвидкісний USB та Ethernet. Це ідеально підходить для тих, хто працював або працює віддалено з дому та потребує швидких способів друку. Якщо ви намагаєтеся друкувати на DVD або CD, цей принтер може запропонувати друк на обох.

Принтери Canon є одними з кращих у технологічній галузі, але чи краще вони, ніж HP?

Графічно HP виробляє більш якісні струменеві та лазерні принтери, ніж Canon. Щодо копіювання та сканування, принтери HP є кращими для цього, оскільки вони виробляють деталізовані переходи, які більш помітні на звичайному папері, ніж принтери Canon. Принтери Canon виготовляють більш грубі копії, але вони виробляють більш детальні копії. Обидва принтери роблять глянцеві відбитки, але якщо вам потрібні більш природні відбитки, я рекомендую вибрати Canon. Принтери Canon відрізняються якістю та швидкістю друку. Вони більш надійні та менш дорогі, ніж принтери HP. Принтери HP також складніші у використанні, ніж Canon, і менш зрозумілі.